Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Що таке Employment and Income Assistance Program (EIA)

Що таке Employment and Income Assistance Program (EIA)
Employment and Income Assistance Program (EIA)
Дана програма надає фінансову допомогу тим резидентам Манітоби, хто не має ніяких джерел доходу і ви не можете забезпечувати свою сім”ю. Якщо ви не можете знайти роботу, то ви можете подавати заявку до цієї програми.
Звертатись до цієї програми може будь-хто хто потребує фінансової допомоги для своєї сім”ї. Розмір виплат розраховується в залежності від кількості членів вашої сім”ї. Виплати будуть також включати і компенсацію за аренду квартири (Rent Assist) і витрати на дуже базові потреби для вашої сім”ї.
ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
 1. Потрібно відвідати орієнтаційну сесію (pre-intake orientation (PIO), де вам протягом 30-40 хвилин розкажувать про цю програму. Це перший обов”язковий крок. Контакти: тел. 204-948-4000 для тих, хто живе у Вінніпезі 1-877-812-0014 (безкоштовно) для тих, хто живе поза межами Вінніпегy
 2. Після цієї сесії вам потрібно записатись на зустріч (EIA Intake Appointment) з представником програми. На цю зустріч вам необхідно принести усю інформацію про фінансову ситуацію у вашій сім”ї (які доходи ви отримуєте, скільки грошей у вас на рахунку, скільки платите за оренду, де працювали, де плануєте/хочете працювати, які у вас є медичні потреби та інше). Ось список документів, які потрібно принести http://www.gov.mb.ca/fs/eia/pubs/eia_checklist.pdf. Уточнення: на цю зустріч мають прийти обоє члени подружжя (можна і з дітьми, ящко немає де їх подіти). Хоча б хтось один має розуміти і трохи розмовляти англійською, щоб відповідати на запитання.
 3. Після того, як ваша заявка буде розглянута (кілька днів), то вам будуть виплачувати грошову допомогу у такому розмірі http://www.gov.mb.ca/fs/eia/pubs/eia_general.pdf
 4. Кожного місяця ви повинні будете надавати інформацію про свій статус (чи не помінялись у вас доходи, чи найшли роботу, чи шукали роботу).
При розрахунку розміру виплати програма не буде враховувати:
 1. Грошові подарунку до 100 доларів на людину
 2. Rent Assist
 3. Canada Child Tax Benefit
 4. tax credit refunds
 5. Manitoba Prenatal Benefit Program benefits
 6. Та кілька інших виплат
Більше інформації можна знайти тут.
МІФИ, які виникли у іммігрантів щодо отримання Employment and Income Assistance Program (EIA):
 1. Якщо я коли-небудь отримував ці виплати, то мені ніколи не дадуть кредит на житло. Це не так. Поки ви отримуєте ці соціальні виплати, то, звісно, на отримання кредиту для купівлі власного будинку сподіватись не варто. Однак як тільки ви отримаєте стабільну роботу, то без вагань через деякий час подавайтесь до банку за іпотекою.
 2. Ці соціальні виплати будуть перешкодою для приїзду родичів до Канади. Зовсім ні. Якщо ваші родичі при подаванні на візу вказують, що самі будуть фінансувати свої витрати, пов”язані з поїздкою, то це не буде перешкодою. Звісно, для запрошення батьків по Супер-візі ці виплати можуть стати перешкодою, адже для цього потрібно мати відповідний дохід протягом кількох останніх років.
 3. Мене змусять продати авто, яке коштує $8000, щоб я мав гроші на прожиття. Якщо у вас є одне або два автомобілі (відповідно до кількості дорослих членів сім”ї), і ці авто вам потрібні для щоденного вжитку, то ніхто вас не буде змушувати продавати. Можуть порекомендувати продати лишні авто, однак 1 авто у сім”ї – це необхідний мінімум.
 4. Нас змусять витратити усі гроші, які є на рахунку. Не зовсім так. Поки у вас на рахунку більше грошей, ніж це передбачає програма, то вас навіть не будуть розглядати. Однак якщо у вас на рахунку менше 16 тисяч, то ви можете подаватись на цю соціальну програму. Не потрібно чекати, поки буде нуль і не буде за що платити за оренду квартири.
 5. Для отримання виплат EIA потрібно прожити в Канаді мінімум півроку. Зовсім ні. Як тільки ви стаєте резидентом Манітоби, то ви можете подаватись на цю програму.
Employment and Income Assistance Program (EIA) насамперед розрахована допомогти тим, хто у фінансовій скруті.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.